Apartamenty

Zrealizuj marzenia!

Swój apartament w Perle Mierzei znajdziesz wśród 72 propozycji metraży, już od 25 m2! Górnej granicy nie ma, ponieważ dla uzyskania luksusowej przestrzeni, możemy połączyć dla Ciebie sąsiadujące ze sobą lokale.

Apartamenty posiadają wentylowane, pełne zaplecze sanitarne i kuchenne. Wnętrza salonów są pięknie rozświetlone dzięki prowadzącym na balkony i loggie dwu-skrzydłowym drzwiom tarasowym.

Z Perły Mierzei prowadzi prosta droga na Plażę Sztutowo – strzeżone kąpielisko z lokalami gastronomicznymi.

Aby kąpiel po powrocie z plaży do apartamentu była komfortowa, łazienka wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe.

Ulgę w upalne dni, zapewnia zamontowana w apartamencie klimatyzacja.
Wszystkie lokale z przestronnym balkonem lub loggią!

sztutowo plaza

Dwa parkingi

Projektant Perły Mierzei, dla właścicieli apartamentów zapewnił zewnętrzny parking dla samochodów. Z myślą o najbardziej wymagających, w bryle budynku ulokował kryty parking dla 24 aut, z którego będziesz mógł przejść wprost do windy.

Komórki lokatorskie

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na rowery, lub inne sprzęty do sportów wodnych czy rekreacji, apartament możesz doposażyć w jedną z 42 indywidualnych komórek lokatorskich.

mieszkanie Sztutowo

Zaprojektuj swój apartament

Każdy z apartamentów – jeśli podpiszesz umowę na wczesnym etapie sprzedaży – możesz dostosować do swojego gustu i preferencji, zgłaszając własny projekt aranżacji wnętrza z indywidualnym układem ścian działowych i spersonalizowanymi projektami instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

 

Marcin Kurach