Finansowanie

Korzystne możliwości finansowania

Decydując się na zakup lokalu w inwestycji Perła Mierzei, dzięki posiadanemu przez apartamenty statusowi lokali mieszkalnych, możesz swobodnie wybierać w szerokiej, proponowanej przez banki ofercie kredytów mieszkaniowych.

Jest to najdogodniejsza forma finansowania, nawet do 90% ceny lokalu sfinansuje bank. Wykończenie i wyposażenie apartamentu również możesz sfinansować najtańszym na rynku kredytem hipotecznym. Te nowoczesne, wyposażone ponad standard lokale, stanowią dla banków bardzo dobre zabezpieczenie hipoteczne kredytu.

Ze względu na wygodę załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu, rekomendujemy opiekę naszego Specjalisty ds. kredytów hipotecznych Marcina Kuracha, który kompleksowo i bezpłatnie – potwierdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt, oraz najkorzystniejsze związane z nim ubezpieczenia (ubezpieczenie apartamentu, oraz życia i zdrowia kredytobiorcy).

Marcin Kurach

Marcin Kurach

Specjalista ds. kredytów mieszkaniowych
Telefon: +48 698 741 314
E-mail: marcin.kurach@rynek-pierwotny.net

Marcin to nasz specjalista z zakresu kredytów i ubezpieczeń, który pomaga klientom w sfinansowaniu marzeń o nowym, własnym M.

W branży nieruchomości i kredytów działa od 2013 roku. Studia wyższe, oraz liczne szkolenia z zakresu rynku nieruchomości i kredytów, pozwalają mu na kompleksową obsługę klientów – pomoc w wyborze odpowiedniego mieszkania, pozyskanie kredytu na zakup, dobór najkorzystniejszego ubezpieczenia lokalu, oraz ubezpieczenia życia i zdrowia osób odpowiedzialnym za spłatę rat.

Dzięki temu, Marcin zapewnia nabywcom profesjonalne przeprowadzenie całej transakcji.