Lokalizacja

Odkryj krainę Mierzei Wiślanej

Szerokie, piaszczyste plaże przyciągają nad Bałtyk. Morskie powietrze zawiera jod, brom i magnez, doskonale działa na układ oddechowy i oczyszcza go – stąd od dziesięcioleci lokalizowano nad Bałtykiem ośrodki uzdrowiskowe. To tu naładujesz baterie.

Unikalnym elementem nadmorskiej przyrody, są tworzone w wyniku działania prądów morskich i wiatru piaszczyste mierzeje, oddzielające słone wody Bałtyku, od przybrzeżnych słodkich zbiorników wodnych. Najdłuższą (96 km) polską mierzeją, jest Mierzeja Wiślana, zachwycająca przyjezdnych swoim urokiem. U początku Mierzei znajduje się miejscowość dawniej rybacka, a dziś wypoczynkowa, w którym powstają nasze apartamenty – Sztutowo.

Plaża Sztutowo

Podróżuj i poznawaj

Same Sztutowo będzie dla Ciebie świetną bazą wypadową do innych położonych na Mierzei miejscowości turystycznych – Kątów Rybackich – gdzie świeżą rybę kupisz wprost z kutra, czy Krynicy Morskiej – w której znajdziesz pełne zaplecze handlu, usług i gwar kurortu – jednak w bezpiecznej od Twojego apartamentu odległości.

Po drodze do pięknych, piaszczystych plaż w Piaskach, zobaczysz realizowany przekop przez Mierzeję Wiślaną i powstającą przy jego realizacji sztuczną wyspę na Zalewie Wiślanym.

Gdy poczujesz ochotę na krótką podróż, w 40 minut znajdziesz się na elbląskiej starówce, czy w największym zachowanym średniowiecznym zamku Europy w Malborku. Do Gdańska polecamy wybrać się promem przez Wisłę, podziwiając po drodze ujście Wisły do Bałtyku, rezerwat Mewia Łacha i odkrywając uroki Wyspy Sobieszewskiej.

Korzystaj ze słońca i wody

Nasze budynki będą obiektami o najwyższym w okolicy standardzie (winda, hala garażowa, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektroniczne zamki), stąd adekwatna dla inwestycji nazwa – Perła Mierzei.

Od inwestycji, ulicą Morską prosta już droga do Plaży Sztutowo – strzeżonego kąpieliska z lokalami gastronomicznymi. Blisko znajdziesz też urokliwe lasy i dzikie plaże, całe piękno Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.

mierzeja wiślana

Oferta lokali

Apartamenty w Sztutowie

mieszkanie Sztutowo
mieszkanie Sztutowo
mieszkanie Sztutowo