Wynajem

Zapraszamy do współpracy właścicieli apartamentów w obiekcie „Perła Mierzei”

Właścicielom mieszkań, którym zależy przede wszystkim na tym, aby ich nieruchomość znalazła się pod opieką profesjonalnej firmy biorącej za nią pełną odpowiedzialność, gwarantujemy wiele korzyści wynikających z nawiązania współpracy. Współpraca z nami zapewni Państwu możliwość uzyskiwania zwiększonych dochodów z wynajmu mieszkań, dzięki temu, iż minimalizujemy koszty, które są zdecydowanie wyższe w przypadku wynajmu indywidualnego.

Gwarantujemy

Opiekę nad nieruchomością 24h/7 dni w tygodniu oraz przeprowadzanie drobnych napraw wynikających z użytkowania lokalu.

Kompleksową obsługę gości podczas zakwaterowania, pobytu i wykwaterowania.

Wykonywanie czynności z zakresu sprzątania, prania oraz wymiany pościeli i ręczników, uzupełniania kuchennych i łazienkowych środków czystości po wyjeździe gości.

Sprawdzenie stanu technicznego apartamentu po każdorazowym wyjeździe gości.

Całodobowy wgląd w zaprojektowany przez nas system rezerwacji, który umożliwia prognozowanie zysków.

iesięczne raporty szczegółowe dotyczące wynajmu apartamentu z terminowymi wypłatami.

Profesjonalną obsługę Państwa nieruchomości popartą posiadaniem niezbędnej wiedzy i narzędzi do tego wymaganych.

Prowadzenie ukierunkowanych działań marketingowych w zakresie maksymalizacji wynajmu Państwa apartamentu, m.in. takich jak: marketing bezpośredni, reklama w internecie, pozycjonowanie naszego serwisu w Google, kampanie Google AdWords, zamieszczanie reklam na portalach turystycznych.

Atrakcyjną prezentację Państwa apartamentu na naszej stronie internetowej: zdjęcia wnętrza (każdego z pomieszczeń), obszerny opis apartamentu, wyróżnienie jego atutów, podkreślenie walorów podnoszących komfort pobytu, mapka z zaznaczoną lokalizacją apartamentu oraz wskazanie atrakcji znajdujących się w pobliżu apartamentu.

Współpracę z miłym i doskonale wyszkolonym personelem, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, by Państwa apartament był zawsze w nienagannym stanie technicznym.

Nielimitowane pobyty właścicieli, które umożliwiają korzystanie z ich apartamentów w trakcie trwania umowy, z uwzględnieniem dokonanych już rezerwacji.

Przekazanie, po zakończeniu współpracy, nieruchomości w stanie zgodnym z opisem zawartym w protokole zdawczo-odbiorczym podpisanym w dniu zawarcia umowy.

Szczegółowe informacje na temat współpracy można uzyskać kontaktując się pod numerem telefonu +48 698 678 690 lub drogą mailową pod adresem p.jakubowski@grandapartments.pl.